Projektant Systemów Automatyki WRO

Wrocław, Polska

Zakres obowiązków

  • Projektowanie systemów i obwodów sterowania

  • Projektowanie szaf sterowniczych i zasilających

  • Dobór aparatury kontrolno-pomiarowej oraz rozwiązań technicznych w zakresie automatyki, elektryki i pneumatyki

  • Projektowanie tras kablowych

  • Weryfikacja szaf po prefabrykacji

  • Udział w wizjach lokalnych oraz wsparcie przy tworzeniu ofert

  • Wykonywanie pełnej dokumentacji technicznej projektowej/powykonawczej

  • Pełna komplementacja dokumentacji technicznej przekazywanej dla klienta

  • Sporadycznie nadzór projektowy na obiekcie

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyka, elektronika, mechatronika, elektrotechnika, informatyka)

  • Praktyczna umiejętność projektowania: systemów i obwodów sterowania, szaf sterowniczych, sieci przemysłowych (Ethernet, Profinet, Profibus, ASI, IO-Link itp.), układów bezpieczeństwa, rozdzielnic nN

  • Znajomość obowiązujących norm dotyczących układów zasilania, sterowania oraz bezpieczeństwa

  • Znajomość programu EPLAN Electric P8

  • Co najmniej dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy w zespole

 Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe + premie
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code’u
  • Ciepłe/zimne napoje
  • Parking dla pracowników

Ponadto:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Dofinansowanie obiadów
  • Ubezpieczenie grupowe