Inżynier Sprzedaży

Wrocław, Polska

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami, poznanie ich potrzeb, wyszukiwanie i oferowanie rozwiązań,

  • Sprzedaż produktów i usług Spółki oraz monitorowanie rynku z zakresu branży automatyki procesowej,

  • Udział w przygotowywaniu ofert, dokumentacji handlowej, materiałów promocyjnych, prowadzeniu prezentacji,

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (w tym z podwykonawcami, dostawcami sprzętu i oprogramowania),

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Bezpośredni kontakt z klientem, negocjacje handlowe.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Elektronika, Automatyka, Energetyka),

  • Znajomość rynku branżowego ze szczególnym naciskiem na automatykę procesową,

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (w języku polskim i angielskim),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Skrupulatność, zaangażowanie i samodzielność,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoka kultura osobista,

  • Silna orientacja na osiąganie celów,

  • Umiejętność zrozumienia potrzeb klienta i budowania trwałych relacji biznesowych,
  • Umiejętność współpracy z zespołem realizującym projekty.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne warunki finansowe + premie,
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,

  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Spotkania integracyjne,
  • Brak dress code’u,
  • Ciepłe/zimne napoje,
  • Parking dla pracowników,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Karta MultiSport,
  • Dofinansowanie obiadów,
  • Ubezpieczenie grupowe na życie.