Programista Systemów Automatyki i Robotyki WRO 5

Wrocław, Polska

Zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC

  • Programowanie paneli operatorskich HMI oraz systemów SCADA

  • Programowanie, konfigurowanie, testowanie i uruchamianie systemów PCS7

  • Parametryzacja czujników i urządzeń

  • Udział w rozruchu instalacji przemysłowych

  • Przygotowywanie materiałów do szkoleń klienta

  • Udział we wdrożeniach prowadzonych u klienta

  • Wsparcie w realizacji i organizacji projektów

  • Współpraca z pozostałymi działami Spółki

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: automatyka, elektronika, mechatronika, informatyka)

  • Umiejętność programowania oraz konfiguracja sterowników PLC i paneli HMI (Siemens)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Znajomość systemu sterowania "SIMATIC PCS7"

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów, również zagranicznych

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wymiany doświadczeń

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym min. B2

Mile widziane

  • Znajomość oraz doświadczenie w pracy z dodatkowymi komponentami systemu (CIS CK, Cement, Batch, Route Control itp.)

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC innych producentów

  • Doświadczenie w projektowaniu, modernizacji oraz serwisowaniu systemów sterowania opartych na oprogramowaniu klasy DCS ("SIMATIC PCS7")

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki finansowe + premie

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Spotkania integracyjne

  • Brak dress code'u

  • Ciepłe/zimne napoje

  • Parking dla pracowników

  • Karta MultiSport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Lunch Pass - dofinansowanie do posiłków

  • Ubezpieczenie grupowe na życie